Shopping Cart

DVD Zora Efekt

Zora Ochodnická

POZOR, MILÉ DÁMY PO 30-ke!

Zora Ochodnická odhaľuje ako má, vďaka svojmu špeciálnemu cvičeniu, aj v 50-ke a po 2 deťoch stále štíhlu postavu

Aj VY môžete s jej účinným cvičebným programom na doma „Efekt“ mať toto všetko

[op_advanced_headline style=“16″ effect=“clip“ align=“center“ accent=“#e22b88″ headline_tag=“h2″ line_height=““ highlight=““ top_margin=“0″ bottom_margin=“0″ font_size=“43″ part_0=“eiBicnVjaGE=“ part_1=“eiBib2tvdg==“ part_2=“em8gemFka3U=“]TcO0xb5ldGUgZG9tYSByb3p0b3BpxaUgdHVr[/op_advanced_headline]
[text_block style=“style_1.png“ align=“center“][/text_block]
[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_font=“Open%20Sans“ width=“940″]Zora Ochodnická je profesionálna cvičiteľka a odborníčka na chudnutie, spevňovanie tela a zdravú výživu. Rekordný záujem o jej prvé DVD Zora EFEKT viedlo k natočeniu voľného pokračovania DVD ZORA EFEKT 2.  Upravte svoju váhu a posilnite si jednotlivé partie tela: brucho, zadok, nohy, stehná a chrbát v pohodlí svojej obývačky. Presný a jednoduchý postup. Stačí pevná vôľa a poďme na to.[/text_block]

Schudnite v pohodlí obyvačky. Slovenská cvičiteľka Zora Ochodnická odhaľuje svoje cvičenie vďaka ktorému má aj v 50-tich rokoch po 2 deťoch stále štíhlu postavu

— SPACER —

[op_popup popup_width=“700″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“15″ popup_padding_top=“20″ popup_padding_bottom=“20″ popup_padding_left=“30″ popup_padding_right=“30″]

[op_liveeditor_element data-style=““][text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“30″ font_style=“bold“ font_color=“#212121″ bottom_padding=“20″ line_height=“36″]Získajte postavu svojich snov podľa Zory
a jej populárneho cvičebného programu[/text_block][/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=““]

Objednať program

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=““][text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“15″ font_style=“300″ font_color=“#212121″]Na tento DVD program sa vzťahuje 100% záruka vrátenia peňazí[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

— SPACER —

„Vďaka tomuto cvičeniu mám aj v 50-ke po 2 deťoch stále pevnú postavu

arrow

arrow

[text_block style=“style_1.png“ align=“right“ font_size=“20″ font_font=“Open%20Sans“]Kapitoly cvičebného DVD:

1. Úvod
2. Rozcvička
3. Osobnosti 1
4. Taebo
5. Program na schudnutie
6. Ruky
7. Osobnosti 2
8. Nohy
9. Štúdio Zora
10. Bočné strany stehien
11. Vnútorné strany stehien
12. Skúsenosti s vitamínmi
13. Brucho
14. Zadné strany stehien
15. Cal-Mag
16. Zadok
17. Osobnosti 3
18. Chrbát
19. Dychové cvičenia
20. Víkendy a dovolenky
21. Záver[/text_block]

 • Z rôznych druhov cvičení vybrala tie najšpecifickejšie a najlepšie ktoré okamžite spevňujú svalstvo celého tela, odbúravajú prebytočný tuk a nezaťažujú kĺby a chrbticu.
 • Takto sa ku cvičeniu založenom na kalanetike postupne pridali aj nasledujúce prvky: aerobic, tea-bo, posilňovanie s vlastnou váhou, joga, strečing.
 • EFEKT je zmes siedmich druhov dynamických cvičení a výsledkom sú pevnejšie stehná, brucho, zadok a ruky, štíhlejší pás, žiadne bolesti chrbta, väčšia sebaúcta a duševná rovnováha.
 • Vyskúšajte sami na sebe tento jedinečný cvičebný program EFEKT, ktorý okamžite pracuje do hĺbky svalstva a je vhodný pre každú vekovú aj váhovú kategóriu.
 • Zakladateľkou tohto cvičenia je košičanka Zora Ochodnická, profesionálna cvičiteľka s 20. ročnou praxou. Toto cvičenie odporúča ortopéd, ženský lekár, psychológ a profesionáli z oblasti športu.

Zora Ochodnická, autorka cvičenia, 50r.

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“50″ font_color=“%23ffffff“ font_shadow=“none“ bottom_padding=“0″ bottom_margin=“0″ line_height=“50″]NEČAKAJ UŽ ANI MINÚTU[/text_block]
[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“26″ font_style=“300″ font_color=“%23ffffff“ line_height=“31″]TVOJE TELO JE TVOJ SLUHA A NIE TVOJ PÁN![/text_block]
— SPACER —

ZAČNI HNEĎ TERAZ »JE TO JEDNODUCHÉ

Prečo by ste mali veriť Zorinmu cvičeniu

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ line_height=“23″]Aj keď sa na to necítim, mám už 50 rokov. Som dynamický typ ženy, ktorá sa nerada vzdáva. Už za totality som nemala nenávidela vetu: „Nedá sa.“
Častokrát som kvôli tomu mala „problémy“.
Za totality sa neuznávala individualitay; naopak, tvrdo sa trestala.
Viac krát som prišla o prácu a ostala na ulici.
Ani to ma nepoložilo a vytvorila som prácu ktorá sa stala mojim poslaním a koníčkom takže všetko smeruje na pomoc ženám. Keď vidím ako sú potešení z výsledkov, som potešená rovnako.
Stala som sa motivačnou osobnou trénerkou a poradkyňou s dlhoročnou praxou v oblasti zdravej výživy, zušľachťovania a udržiavania zdravého a funkčného tela a energie.
Spolupracovala som so známymi osobnosťami, s hercami , spevákmi, politikmi, úspešnými podnikateľmi na Slovensku a v zahraničí.
Pomohla som viac ako 3000 ľuďom schudnúť a prinavrátiť im tak ich fyzickú a psychickú rovnováhu.
Som autorkou cvičenia EFEKT, ktoré bolo spolu so špeciálnou technológiou úspešne vysielané v reality šou SUPER TELO v Slovenskej televízii.
Vydala som dve DVD – Zora Efekt 1 a Zora Efekt 2.
Mám klientov v Čechách, Španielsku, Rakúsku, Rusku, Litve, Južnej Afrike , Izraeli, Nemecku, no hlavne na Slovensku.
Pôsobila som v známych médiách, napríklad v Slovenskej televízii, televízii JOJ, káblovej televízii Kabel Plus a TV NAŠA , ako aj v FM rádiu, či KIKS rádiu, kde som moderovala vlastné relácie a talk-show.
Mala som pravidelné rubriky v ženských magazínoch či denníkoch.
Hovorím po anglicky, rusky, chorvátsky a trošku nemecky a taliansky.
Pravidelne prispievam na činnosť charitatívnych organizácií.
Finančne podporujem organizácie, ktoré sa zameriavajú na prevenciu drog.
Organizujem wellness víkendy spojené s prednáškami o zdravom životnom štýle. Tak isto pravidelne chodievam s klientmi k moru na spoločné dovolenky, spojené s cvičením.
Snažím sa byť čo najlepším príkladom aj tým , že som nikdy nezačala piť alkohol, fajčiť ani len piť kávu, či brať lieky a iné chemické prípravky.
Stala som sa viac ako len trénerkou. Som dennodenným koučom, pripraveným vypočuť a pomôcť. Moji klienti majú z tréningov nie len fyzický ale aj psychický prínos.
Vo voľnom čase rada hrám na klavíri, gitare, tancujem, maľujem a športujem.
Mám dve krásne a šikovné deti, ktoré ma veľmi podporujú.[/text_block]
[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“19″]Mohli ste ma vidieť v:

[/text_block]

Toto cvičenie nielen vyskúšali, ale aj odporúčajú odborníci:

Tu je 5 dôvodov, prečo je toto cvičenie také účinné!

— SPACER —

 • 20 rokov skúseností

  Pôsobila v známych médiách, napríklad v Slovenskej televízii, televízii JOJ, káblovej televízii Kabel Plus a TV NAŠA , ako aj v FM rádiu, či KIKS rádiu, kde moderovala vlastné relácie a talk-show.

 • Vyše 3000 šťastných klientiek

  Pomohla viac ako 3000 ľuďom schudnúť a prinavrátiť im tak ich fyzickú a psychickú rovnováhu.

 • Vytvorené Slovenkou

  Hrá na klavíri, gitare, tancuje, maľuje a športuje. Má dve krásne deti.

 • Pre slovenské ženy

  Je autorkou cvičenia EFEKT, ktoré bolo spolu so špeciálnou technológiou úspešne vysielané v reality šou SUPER TELO v Slovenskej televízii.

 • Po 50-ke, 2 deťoch stále štíhla a pevná postava

  Poskytue tréningy, skupinové motivačné tréningy, týždenné pobyty či víkendové pobyty a semináre spojené s chudnutím a zlepšením fyzickej kondície.

Čo všetko získavate s týmto jednoduchým cvičebným programom

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_font=“Open%20Sans“]

„Súčasná podoba cvičenia pod názvom EFEKT obsahuje 7 druhov cvičení a výsledkom sú pevnejšie stehná, brucho, zadok a ruky, štíhlejší pás, žiadne bolesti chrbta, väčšia sebaúcta a duševná rovnováha. Najdôveryhodnejším dôkazom toho je fakt, že ja som toto cvičenie neprerušila ani počas môjho druhého tehotenstva.“

[/text_block]

 • Pre slovenské ženy

  Zakladateľkou tohto cvičenia je košičanka Zora Ochodnická, profesionálna cvičiteľka s 20. ročnou praxou. Toto cvičenie odporúča ortopéd, ženský lekár, psychológ a profesionáli z oblasti športu.

 • Cvičíte doma v pohodlí

  EFEKT je zmes siedmich druhov dynamických cvičení a výsledkom sú pevnejšie stehná, brucho, zadok a ruky, štíhlejší pás, žiadne bolesti chrbta, väčšia sebaúcta a duševná rovnováha.

 • Cvičenie Efekt

  Z rôznych druhov cvičení som vybrala tie najšpecifickejšie a najlepšie ktoré okamžite spevňujú svalstvo celého tela, odbúravajú prebytočný tuk a nezaťažujú kĺby a chrbticu.

 • Jednoduché cviky pre ženy

  Vyskúšajte sami na sebe tento jedinečný cvičebný program EFEKT, ktorý okamžite pracuje do hĺbky svalstva a je vhodný pre každú vekovú aj váhovú kategóriu.

 • Pracuje do hĺbky

  Cvičenie EFEKT ktoré pracuje priamo do hĺbky svalstva a stačí len 10 minút denne na dosiahnutie želaného efektu.

100% BEZ rizika – nemôžete nič stratiť!


Profimama.sk

Sme si 100% istí, že ak použijete rady Zora Ochodnickej, niet inej možnosti ako to, že pocítite výsledky sami na sebe a budete z toho veľmi šťastný. V opačnom prípade môžete využiť našu 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí (bez otázok).

Zora Ochodnická, autorka cvičenia Efekt

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“50″ font_color=“%23ffffff“ font_shadow=“none“ bottom_padding=“0″ bottom_margin=“0″]ZAČNI HNEĎ TERAZ

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“26″ font_style=“300″ font_color=“%23ffffff“ line_height=“31″]Vyskúšaj sama na sebe tento jedinečný cvičebný program EFEKT, ktorý okamžite pracuje do hĺbky svalstva a je vhodný pre každú vekovú aj váhovú kategóriu.

[/text_block]

— SPACER —

ZÍSKAŤ teraz len za 8.99€Pôvodná cena 15.-€

— SPACER —

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ top_margin=“20″][/text_block]

Objednajte si toto špeciálne cvičebné DVD teraz a automaticky získavate navyše tieto 2 extra bonusy Zdarma

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ width=“286″]
[/text_block]

Bonus č.1: E-kniha Recepty pre zdravé srdce

Bonus č.2: E-kniha Bleskové jedlá

Kam vám pošleme vaše nové cvičebné DVD Zora Efekt 2?

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

[/text_block]

© 2017 DVD Zora Efekt 2 | Všetky práva vyhradené

a

Zadaj email, zapíš sa do nášho zoznamu a získaj aj ty najnovší návod na pasívny príjem z domu cez mobil*

*Časovo limitovaná ponuka. Žiadne poplatky, už viac ako chytrých 3000+ žien na Slovensku

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
ako zarobit na internete mobilom
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Proti chrápaniu
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Proti chrápaniu