Shopping Cart

Tipy, ako si vypracovať dokonalú postavu

4.7/5 - (3 votes)

Viac než polovica svetovej populácie je nespokojná so svojou postavou a hľadá spôsoby, ako si ju vypracovať. Ak nechcete blúdiť po rôznych fórach a skúšať donekonečna rôzne spôsoby chudnutia, skúste si prečítať nasledujúce riadky, v ktorých vás oboznámime s tými najlepšími tipmi.

Skáčte na trampolíne

Ak si myslíte, že na trampolínu patria len deti, tak sa zďaleka mýlite. Táto skvelá pomôcka vám pomôže zlepšiť si postavu oveľa viac ako vynechanie večere. Cvičenie na trampolíne rozhýbe každučký sval tela a pomôže vám schudnúť v rizikových partiách. Skákaním na trampolíne si zabezpečíte úbytok tuku na bruchu, na zadku a na stehnách.

Cvičte na bradlách

Ovísajúce svaly na rukách môžete odstrániť jedine tak, že začnete cvičiť buď s činkami, alebo s bradlami. Z ponuky bradiel si môžete vybrať buď bradlá do steny, fixné bradlá alebo univerzálne bradlá. Všetko si samozrejme prispôsobte k priestoru, ktorý máte k dispozícii, aby sa nestalo, že budete musieť odsúvať nábytok.

Turistikujte

Nič viac vám nemôže pomôcť vypracovať si postavu ako turistika. Okrem toho, že uvidíte krásne miesta, zabezpečíte si aj úbytok váhy v rizikových partiách ako zadok a stehná. Najskôr ale začínajte ľahšími túrami, aby sa nestalo, že budete ešte dva dni ležať v posteli a nebudete sa môcť pohnúť. Zo začiatku vždy opatrne. Potom budete môcť zvyšovať nároky.

Turistiku nezanedbávajte ani v nepriaznivom počasí. Ak sa obávate toho, že počas zimy opäť priberiete, skúste sa naučiť lyžovať. Vezmite si nové lyže, zaplaťte si inštruktora a užívajte si zimu na horách plnými dúškami. Nezanedbávajte pohyb a využite každú voľnú chvíľku na turistiku. Veď samotné Slovensko ponúka naozaj krásne miesta.

Zmeňte stravovacie návyky

A ten najdôležitejší tip na záver – zmeňte stravovacie návyky. Ak sa bude napchávať nezdravými jedlami alebo začnete vynechávať raňajky, obedy alebo večere, je viac než isté, že začnete priberať a vaša postava nebude podľa vašich predstáv. Skúste do svojho jedálnička zahrnúť viac zeleniny a ovocia a uvidíte, že kilogramy naviac sa na vás nebudú lepiť.

a

Zadaj email, zapíš sa do nášho zoznamu a získaj aj ty najnovší návod na pasívny príjem z domu cez mobil*

*Časovo limitovaná ponuka. Žiadne poplatky, už viac ako chytrých 3000+ žien na Slovensku

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
ako zarobit na internete mobilom
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Proti chrápaniu
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Proti chrápaniu