Shopping Cart
kanngen-voda

Čo je zázrak menom Kangen voda?

4.8/5 - (6 votes)

KANGEN VODA

ZMEŇTE SVOJU VODU, ZMEŇTE SVOJ ŽIVOT

Zrejme každý človek na svete, má prianie prežiť dlhý zdravý život po boku svojich najbližších. Keď je človek zdravý, môže robiť čokoľvek a aj čokoľvek dosiahnuť.

Pitím KANGEN VODY dosiahnete dlhý a zdravý život. Budete mať po boku svojich blízkych tú pravú radosť zo života v zdraví a v pohode.

Kangen znamená v japončine „Návrat k pôvodu“.

Voda Kangen má za úlohu zbaviť ľudské telo škodlivých voľných radikálovpomôcť organizmu vyrovnávať kyslo – zásaditú rovnováhu a dokonale hydratovať telo vďaka menšej molekulárnej štruktúre.

Kangen vodu vyrába japonský prístroj, ktorý sa zapája priamo na vodovodnú batériu. Voda je najprv filtrovaná a zbavená chlóru, ťažkých kovov a olova. Zároveň sa v nej uchovávajú všetky cenné minerály pre naše telo. Následne sa voda ionizuje, čím mení svoju molekulárnu štruktúru, zvyšuje svoje pH a získava množstvo antioxidantov.

Kangen voda je produkovaná prístrojom, ktorý je vyrábaný v Japonsku z vysokým dôrazom na kvalitu. Preto tiež výrobca, firma Enagic získala na prístroje od japonského Ministerstva zdravotníctva certifikát ako prístroje zdravotné a rovnako sú doporučené japonskou asociáciou pre prevenciu geriatrických ochorení.

Ľudia, ktorí pijú Kangen vodu, už v priebehu niekoľkých dní pociťujú prílev energie, pretože krv sa čistí a dostáva veľké množstvo kyslíka, ktorý je potrebný pre naše bunky. Rovnako sa neutralizuje prekyslenie organizmu.

Svetoznámy MUDr. Shinya odporúča piť alkalickú vodu Kangen, lebo dokáže v priebehu troch mesiacov vyčistiť hrubé črevo. Je vedecky dokázané, že rakovinové bunky nedokážu prežiť v alkalickom prostredí!

 

VODA KANGEN POMÁHA PRI  ZDRAVOTNÝCH PROBLÉMOCH:

 • Únava a nedostatok energie
 • Poruchy spánku
 • Bolesti hlavy, kĺbov a svalov
 • Problémy s krvným tlakom
 • Kardiovaskulárne problémy
 • Zažívacie problémy
 • Astma
 • Alergie
 • Cukrovka
 • Kožné problémy – ekzémy, psoriáza atď.
 • Osteoporóza
 • a mnoho iných…

 

Krátko a jednoducho voda Kangen môže navrátiť telo do „pôvodného“ stavu a kondície.

VLASTNOSTI KANGEN VODY

​Neutralizuje škodlivé voľné radikály. Kangen voda obsahuje až 3x viac antioxidantov ako zelený čaj a pomáha prečistiť organizmus od škodlivých voľných radikálov.

​Neutralizuje prekyslenie organizmu. Pomáha neutralizovať prekyslenie organizmu a udržiava bunky v prirodzenej rovnováhe.

​Pomáha pri lepšom hydratovaní tela vďaka čomu telo rýchlejšie absorbuje vitamíny a živiny.

 

TYPY KANGEN VODY

 • Silne alkalická voda | PH 11,5 – Táto voda nie je pitná!

Je účinným ekologickým čistiacim prostriedkom v domácnosti. Odstraňuje pesticídy a herbicídy z ovocia a zeleniny.

 • Pitná KANGEN voda | PH 8,5 | PH 9,0 | PH 9,5

Ideálna na každodenné pitie, varenie a prípravu nápojov.

 • Čistá neutrálna voda | PH 7,0

Zbavená chlóru, ťažkých kovov, olova a nie je ionizovaná. Vynikajúca na prípravu dojčenskej výživy a zapíjanie liekov.

 • Kozmetická voda BEAUTY | PH 4,0-6,0 – Táto voda nie je pitná!

Je skvelá na šetrné čistenie pleti a na starostlivosť o vlasy doma alebo v salónoch krásy. Starostlivosť o pleť.

 • Silne kyslá voda | PH 2,5 – Táto voda nie je pitná!

Má dezinfekčné vlastnosti. Použite ju na dezinfekciu riadu, na rôzne povrchy v domácnosti alebo  kancelárii. Je vhodná na kloktanie pri bolesti hrdla alebo zubov.

Špecifické používanie rôznych typov vody si môžete pozrieť TU.


LEKÁRI O KANGEN VODE

Mnohí lekári tvrdia, že sa jedná o zlomový bod celosvetovej medicíny. Lekári hovoria o preukázateľnom význame a účinkoch Kangen vody v ich lekárskej praxi.

 

OTÁZKY A ODPOVEDE O KANGEN VODE A K PRÍSTROJOM

Otázky a odpovede o KANGEN vode si môžete porieť TU a otázky a odpovede k prístrojom si môžete pozrieť TU.

 

CERTIFIKÁTY PRE FIRMU ENAGIC

Firma Enagic získala množstvo prestížnych certifikátov. Zoznam a popis jednotlivých certifikátov je k nahliadnutiu TU.

 

VIDEÁ – PREČO POUŽÍVAŤ KANGEN VODU

 

 

 

 

VIDEO – REŠTAURÁCIE A KANGEN VODA

 

 

VIDEO – CELEBRITY PIJÚ KANGEN VODU

 

 

 

ZAČÍNAME S PITÍM VODY KANGEN

Odporúča sa, aby každý, kto sa rozhodne piť vodu Kangen®, začal s pitím vody, ktorá má hodnotu pH 8,5.

Pite každý deň najmenej 3 % vašej telesnej hmotnosti (príklad: ak vážite 70 kilogramov, bude to 2,1 litra vody, teda 70 kg x 0,03). Ak vykonávate fyzicky náročnú prácu, aktívne športujete, alebo sa vyrovnávate so „záležitosťami choroby“ …, musíte piť viac vody Kangen®, aby pomohla vášmu telu hýbať sa vpred a dosiahnuť homeostázu. V takýchto situáciách sa odporúča, aby ste pili najmenej 4,5 % vašej telesnej hmotnosti v kg. Pitie 6 % vody vašej telesnej hmotnosti robí skutočné „zázraky“.

Po úspešnom pití navrhovaného množstva vody s hodnotou pH 8,5 počas dvoch týždňov („úspešné“ znamená, že počas pitia vody nebudete pociťovať žiadne iné mierne bolesti, ani nepohodlie … ako časté močenie), sa môžete rozhodnúť zvýšiť nastavenie hodnoty pH vody na úroveň ph 9,0. Pokračujte v pití navrhovaného množstva vody pri tomto nastavení každý deň, najmenej ďalšie dva týždne.

Po úspešnom pití navrhovaného množstva vody s hodnotou pH 9,0 sa môžete rozhodnúť zvýšiť nastavenie hodnoty pH vody až na úroveň 9,5.

 

OČISTNÉ PRÍZNAKY

Občas nájdeme ľudí, ktorí zažívajú „očistné“ príznaky. Tieto sú spôsobené tým, že telo uvoľňuje nahromadené toxíny a kyslé odpady. Ak zažijete niektorý typ „očistných“ príznakov (ako sú napríklad bolesti hlavy, kožné vyrážky, vyprázdňovanie čriev, kašľanie, atď.), keď začnete s vodou s hodnotou pH 8,5, mali by ste zvýšiť množstvo vody, ktoré pijete, aby ste pomohli neutralizovať a vypláchnuť toxíny z vášho systému. Ak tieto príznaky zažijete po zvýšení hodnoty pH vody, ktorú pijete, potom sa vráťte späť na poslednú hodnotu pH, ktorú ste mali nastavenú a ktorú ste dokázali piť bez týchto príznakov a zvýšte množstvo vody, ktoré pijete, až kým tieto príznaky nepominú. Niet sa kam ponáhľať.

 

Ako získať zdravú KANGEN vodu?

Proti chrápaniu
redukcia-uk-adapter
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
redukcia-uk-adapter