Shopping Cart
Rakovina a cukor ako

Dôvody, prečo by ste nemali zanedbávať starostlivosť o zdravie

5/5 - (5 votes)

Zdravie je to najdôležitejšie čo máme a predsa si to mnoho ľudí vôbec neuvedomuje. Akonáhle sa prestaneme o svoje zdravie starať, objavia sa nám choroby, s ktorými by sme vôbec nerátali. Alebo aj rátali.

V nasledujúcich riadkoch sa dozviete dôvody, prečo by ste nemali zanedbávať starostlivosť o svoje zdravie. Nezabúdajte, zdravie je prvoradé.

Hromadenie pesticídov a ťažkých kovov

Ak svoj organizmus dostatočne nechránime, začnú sa v ňom hromadiť ťažké kovy a pesticídy. Tieto škodliviny môžu výrazne ovplyvniť činnosť životne dôležitých orgánov a práve preto by sme tomu mali venovať viac pozornosti. Samozrejme, bude dôležité, aby ste od základov zmenili životný štýl (zmena stravovacích návykov a zintenzívnenie pohybu). Ak vám ale ani toto nepostačí, skúste začať užívať Chlorellu. O nej je všeobecne známe, že pomáha odstraňovať už spomínané pesticídy a ťažké kovy. Okrem toho zlepšuje vaše trávenie a pomáha vám pri zápche.

Ochabnutie pleti

Nesprávnou životosprávou môžete spôsobiť ochabnutie pleti. Snažte sa vyhnúť parfumovaným krémom a radšej sa skúste zamerať na krémy obsahujúce prospešnú kyselinu hyalurónovú. Kyselina hyalurónová zmierňuje viditeľné známky starnutia a udržiava pleť vláčnu, jemnú a hydratovanú.

Poškodenie pečene

Akonáhle zanedbávate starostlivosť o svoje zdravie, hrozí vám poškodenie pečene. Pečeň je životne dôležitý orgán a akonáhle sa oň prestaneme starať, dá nám to pocítiť. Na podporu činnosti pečene je vynikajúci práve pestrec mariánsky (mnohí ho poznajú pod ľudovým názvom Kristova koruna). Obnovuje funkciu pečeňových buniek, odstraňuje následky chemoterapie a je prospešný aj pri nepríjemnom ochorení -žltačke.

vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
Proti chrápaniu
redukcia-uk-adapter
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1