Shopping Cart
kanngen-voda

Antioxidačná KANGEN voda

5/5 - (1 vote)

ANTIOXIDAČNÁ KANGEN VODA

Neutralizuje škodlivé voľné radikály 

Kangen voda obsahuje až 3x viac antioxidantov ako zelený čaj a pomáha prečistiť organizmus od škodlivých voľných radikálov.

 

ČO SÚ TO VOĽNÉ RADIKÁLY?

Voľné radikály sú nestabilné atómy kyslíka, ktoré zapríčiňujú prekyslenie tela a vyvolávajú proces starnutia. Nárast voľných radikálov vzniká ako dôsledok nesprávneho životného štýlu: nadbytok cukru, nadbytok živočíšnych bielkovín, stály emočný stres, málo pohybu, nedostatočný pitný režim, atď.

 

AKÉ SÚ ÚČINKY VOĽNÝCH RADIKÁLOV?

Predstavte si ako rozkrojíte  jablko. Kyslík z ovzdušia sa dostane do kontaktu s povrchom jablka a jablko začne hnednúť.

Voľné radikály sú vedľajší produkt jedla a chemikálií, ktoré prijímame do tela. Spôsobujú oxidáciu, ktorá vedie v podstate ku starnutiu organizmu. Pritom ľudské telo je od matky prírody prispôsobené žiť až 130 rokov. Pokiaľ teda zaistíme pravidelný prísun antioxidantov, zabránime tým rýchlemu starnutiu organizmu, pretože antioxidanty absorbujú škodlivé voľné radikály.

 

AKÉ SÚ PRÍRODNÉ ZDROJE ANTIOXIDANTOV?

Prírodnými zdrojmi antioxidantov môžu byť napríklad vitamín C, zelený čaj alebo výťažok (olej) z tresčej pečene. Antioxidanty rovnako môžeme získať v rôznych doplnkoch stravy a alebo veľmi jednoducho pitím vody Kangen, ktorá, ako je vidno (na obrázku nižšie), je bohatým zdrojom antioxidantov

 

ANTIOXIDAČNÁ KANGEN VODA

Pravidelným pitím vody Kangen teda zabraňujete starnutiu či spomaľujete starnutie.

Pitná Kangen voda má antioxidačné účinky. Túto vlastnosť získava vďaka elektrolýze, ktorá ionizuje vodovodnú vodu v prístroji a obohacuje ju o aktívny vodík, ktorý neutralizuje voľné radikály.

Balené vody a voda z vodovodu väčšinou nemajú antioxidačné účinky a sú zvyčajne kyslé, čo prispieva k ďalšiemu prekysleniu nášho organizmu. Prekyslenie tela môže postupne viesť k chronickým ochoreniam a predčasnému starnutiu.

Kangen voda má 3x viac antioxidantov ako slávny zelený čaj!!!

 

VIDEÁ O ANTIOXIDAČNEJ VODE KANGEN

 

 

Ako získať zdravú antioxidačnú KANGEN vodu?

Comments are closed.

vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
Proti chrápaniu
redukcia-uk-adapter
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1