Shopping Cart
ako si privyrobit z domu

Kompletný návod: Odmena za založenie účtu 20€ úplne ZADARMO

Rate this post

KOMPLETNÝ NÁVOD: ODMENA ZA ZALOŽENIE ÚČTU 15€ úplne zdarma

Hodnotenie: 4,67
4.6/5

Aktualizované: 27. august 2021

Máš síce prácu, no tvoja výplata zmizne skôr než by si chcela?

Privyrob si peniažky navyše k výplate a prestaň sa strachovať, že budeš zase v mínuse. Prezradím ti v nasledovnej sérii návodov pár tipov, ako si privyrobíš aj niekoľko stoviek eur.

Počula si už o 365 banke? Ide o prvú slovenskú internetovú banku s inteligentným bankovníctvom. Je dcérskou spoločnosťou Poštovej banky.

V čom je iná ako ďalšie banky?

Napríklad, k založeniu účtu ti stačí len nainštalovaná aplikácia v mobilnom telefóne a občiansky preukaz. Nikam nemusíš chodiť, všetko prebieha online.

Navyše, ak si v tomto období založíš bezplatný účet, získaš ako bonus vstupný poplatok 15 €.

Ako získať odmenu za založenie účtu 15€?

Ako prvé je potrebné si stiahnuť a nainštalovať bezplatnú aplikáciu 365 banky. Tá je dostupná pre iPhone aj pre zariadenia s Androidom. Teraz na Google Play App_Store_Badge_SK Následne spustíš nainštalovanú aplikáciu, vyplníš svoje kontaktné údaje, odfotíš svoj občiansky preukaz z oboch strán a účet máš vytvorený. Celým postupom vás sprevádza sprievodca, takže určite sa nestratíš, je to veľmi jednoduché. Posledným krokom, k plnohodnotnému využívaniu účtu, je už len krátky niekoľko sekundový online videohovor cez aplikáciu, kde si pracovník overí tvoje údaje z občianskeho preukazu (ten mu ukážeš do kamery). A je to!  Žiadne papiere, žiadne zbytočné podpisovanie dokumentov! “Podstata inteligentného bankovníctva spočíva v tom, že človek od banky proaktívne dostane správnu informáciu v správnom čase na to, aby urobil správne rozhodnutie. Vieme mu poradiť, ako môže zmeniť svoje finančné správanie tak, aby mal na konci mesiaca viac peňazí, než na začiatku.“ hovorí riadite banky.

Aké sú hlavné výhody odmeny za založenie účtu a banky 365?

 1. Založenie, vedenie účtu a platobná karta MasterCard zdarmo. Čo všetko je zadarmo nájdete v cenníku. A je toho dosť!
 2. Možnosť založenia si účtu priamo vašim Google účtom.
 3. Peniaze s5 – vrátenie peňazí z nákupov za platby kartou u obchodníkov.
 4. Google Pay, Apple Pay, GARMIN pay, Fitbit Pay – to je v dnešnej dobe základ.
 5. Bezkontaktné výbery z bankomatov.
 6. Sporenie „Syslenie“s úrokom 3,65 % p.a.
 7. Ďalšie druhy sporení (možno mať až 50 samostatných sporení) s úrokom 0,365 % p.a. s možnosťou výberu kedykoľvek bez poplatkov.
 8. Prihlásenie sa do aplikácie odtlačkom prsta, PIN kódom, alebo emoji kódom (PIE kód).
 9. Notifikácie v mobile (push notifikácie). Žiadne zbytočné sms správy a e-maily.
 10. Stratili ste kartu? Zablokovať si ju môžete priamo v aplikácii. Našli ste svoju stratenú kartu? Odblokovanie je rovnako jednoduché.
 11. Skener QR kódu, IBAN čísla účtu a možnosť odložiť rozpracovanej platby na neskôr.

Bonus za založenie účtu 15€ zdarma

Ak si v tomto období založíš zdarma účet a pri založení použijete pozývací kód katarina020286, získaš ako bonus od 365 banky 15 € zdarma na svoj účet. Využiť ich môžeš už podľa seba. A ak použiješ tento môj pozývací kód, o niekoľko dní budeš môcť mať funkciu pozvi priateľa a získaj odmenu aktívnu aj ty! 

Potom mi nezabudni napísať, napíšem ti čo ďalej, ako môžeš získať peniažkov do rodinného rozpočtu oveľa viac.

Na čo používam tento bezplatný účet ja?

Ja používam účet 365 banky ako sporiaci účet (taký môj osobný „bytový fond“), nakoľko úrok 3,65 % sa v dnešnej dobe pri sporiacich účtoch len-tak nevidí. Bolo by zbytočné nechať tieto peniaze ležať, keď môžu do momentu ich použitia zarábať.

A tiež ako peňaženku. Konečne môžem ísť von len s kľúčmi a telefónom, pohodlne cez GPay zaplatiť, zároveň si platbou aj odložiť peniaze na sporenie Syslenie a ešte získať za nákup peniaze späť.

No čo, rozhodneš sa pre túto odmenu aj Ty? K ničomu ťa nezaväzuje, zdarma účet, zdarma karta, zdarma odmena 10 x 15€ už len pár dní.

Pridaj komentár
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
kaliper
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
Proti chrápaniu
redukcia-uk-adapter
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1