Shopping Cart

10 minút týchto cvikov urobí s tvojim bruchom zázraky už po týždni!

4.6/5 - (5 votes)

Oblasť brucha je jednonačne najproblematickejšou partiou tela na zredukovanie tukových zásob. S pribúdajúcimi rokmi sa rýchlejšie usádzajú tukové vankúše a bez pohybu sa ich nezbavíš.

Nežiadúce tukové pneomatiky sa na bruchu objavujú extrémnou rýchlosťou. Nesprávnym stravovaním ti pribudnú nové a nové faldíky už behom týždňa. Podobne rýchlo sa ich však dokážeš zbaviť, chce to len odhodlanie a pevnú vôľu.

Vybrala som pre teba sériu aeróbnych a posilňovacích cvikov, ktoré nielenže rozpália tvoje telo a odstránia tukové vankúše, ale zároveň pomôžu spevniť pokožku v oblasti brucha. Spevňovanie a budovanie si plochého brucha si však vyžaduje dlhší čas. Jednoduché cviky v stoji, striedaj s dynamickými pohybmi a tiež cvikmi, ktoré využívajú lakte na udržanie váhy celkového tela. Ak si skúsenejšia, môžeš vyskúšať aj náročné cviky na ruky, pri ktorých sa ale zapájajú všetky časti brucha. 10 minút týchto rozmanitých cvikov sa ti bude zdať ako hodina, no ver, že práve toto je spôsob, akým môžeš zhodiť kilá expresným spôsobom. Navyše, štíhly pás dodá tvojej postave ten správny ženský tvar a vďaka nemu budeš pôsobiť ako nový človek. Pocítiš to aj na sebavedomí.

VIDEO: Pozrite si 10 cvikov v priebehu 10 minút, ktorými pochováte tukové vankúše na bruchu

Zdroj: [1] http://feminity.zoznam.sk/c/892381/10-minut-tychto-cvikov-urobi-s-vasim-bruchom-zazraky-uz-po-tyzdni

Pridaj komentár
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
slovenska zastava dominika
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej